Moda News Technologia

Symulator Ruchu Adaptacyjnego Komercyjnej Serii Precor

Z Otwartym Krokiem Technologii

Styl, wygląd i absolutna elastyczność.   Jest to idealny opis dla symulatora ruchu adaptacyjnego Precor.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w klubie fitness, czy po prostu chcesz kupić Eliptyczny trener klubu fitness, powinieneś po prostu rozważyć trenażer Adaptive Motion Precor.   Bywalcy klubu fitness zachwycają się jakością tego trenera – i nic dziwnego!   Jest elastyczny i przydatny w różnych sytuacjach.    To nie jest tanie, ale przynajmniej dostajesz to, za co zapłaciłeś.   Dokładnie.

Główne cechy symulatora ruchu adaptacyjnego Precor
Naturalnie dostosowuje się do długości kroku od 0 do 36 cali
Regulowana wysokość kroku od 6. 8 do 10 cali
Skala kroku zmienia się w czasie rzeczywistym, aby celować w różne grupy mięśni
20 łatwo regulowane poziomy oporu
Czujniki tętna umieszczone na kierownicy ułatwiają monitorowanie
Pas na klatkę piersiową jest wliczony w cenę
Podwójne działanie ćwiczenia oferuje użytkownikowi górne i dolne treningi ciała
Odczyty obejmują: bieżącą, średnią, maksymalną, docelową odległość, pozostałą odległość, docelowe kalorie i całkowitą liczbę spalonych, czas, przebyte kroki i tak dalej.
Maksymalna waga użytkownika pojemność 514 funtów
Rozmiar: 80L X 35W X 73H
Waga maszyny wynosi 422 funtów
10 lat gwarancji na części
1 rok gwarancji na pracę
Dożywotnia gwarancja na ramy i spoiny
Przegląd symulatora ruchu adaptacyjnego Precor
To wszystko.   Niestety, nie będziesz naprawdę zaznajomiony z tym trenerem, po prostu czytając sekcję głównych funkcji powyżej.   Jest tu zbyt wiele rzeczy, które można zobaczyć.   Aby uzyskać bliższą znajomość, możesz przejrzeć tę fantastyczną maszynę i dowiedzieć się więcej na jej temat pod linkiem produktu poniżej.

Ten konkretny model symulatora ruchu adaptacyjnego Precor zawiera technologię „Open Stride” i jest 3.generacją adaptacyjnych symulatorów ruchu od tego konkretnego producenta.   Nic z tego nie jest hype (nie robimy tutaj hype).   Znajdziesz ten dokładny model opisany w tym przeglądzie w wielu klubach fitness na całym świecie.

Adaptacja symulatora Precor Adaptive Motion sprawia, że jest tak popularny.

Został specjalnie zaprojektowany do elastycznych treningów.   Możesz łatwo dostosować krok od krótkiego do długiego.   Możesz chodzić lub biegać zgodnie z Twoim nastrojem lub celami.

Możesz go używać jako podnośnika schodowego, aby uzyskać maksymalne korzyści aerobowe.   Łatwo przełączać się z jednego profilu ćwiczeń na inny, dodając ogromną różnorodność do treningu.   Dzięki trenerowi Precor Adaptive Motion Trainer otrzymujesz to, co najlepsze z trzech różnych maszyn, zastępując zasadniczo bieżnię, rower i eliptyczną.

Symulator Precor Adaptive Motion jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.   Dzięki swojej ogromnej elastyczności-ten system ćwiczeń będzie wzrastał wraz z tobą, gdy twój poziom sprawności wzrośnie.

Technologia „Open Stride” pozwala zwiększyć długość i wysokość kroku.   To, co sprawia, że ten trener jest tak wielki, aby używać jako steppera.   Po prostu zwiększając opór, możesz zamienić samochód w wspinacza.

Kierownica sprzęgła Rodeo może być dostosowana, podobnie jak reszta symulatorów.   Oferują trzy pozycje zapewniające maksymalny komfort podczas treningów i w przeciwieństwie do wielu stepperów i bieżni z regulowanymi uchwytami, nie słyszymy skarg klientów, że te kierownice stają się luźne i bezużyteczne po pewnym czasie.   Kierownica Rodeo Grip jest również wyposażona we wbudowany czujnik tętna, który pozwala zoptymalizować treningi, aby uzyskać maksymalną wydajność aerobową.

 

opinie klientów

Ludzie, którzy mieli możliwość korzystania z tego symulatora Precor Adaptive Motion, po prostu uwielbiają go – – powiedział Nuff!   To, że można na nim chodzić lub biegać, jest popularną pochwałą, a także jest w stanie wykorzystać go jako wspinaczkę schodową lub stepper schodowy.

Wydruk komentarzy klientów w tej recenzji (jak często to robimy) nie jest naszym najlepszym kursem w tym przypadku, ponieważ nie możemy podsumować tego trenera w kilku recenzjach.   Jest to dość znaczący i trudny zakup, a my chcemy, abyś znał swojego potencjalnego steppera – i chcemy, abyś był pewien, że podejmiesz właściwą decyzję.

Dlatego najlepiej jest skorzystać z poniższego linku do produktu, aby zapoznać się z opiniami klientów, specyfikacjami produktu i dokładnie rozważyć to piękno przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.   Jeśli nadal dobrze sobie radzisz z tym systemem po odrabianiu zadań domowych, znalazłeś nowy centralny element dla swojej nowej siłowni.

Oczywiście największą wadą symulatora Precor Adaptive Motion Trainer jest jego wysoki koszt.   Jeśli jednak chcesz poprawić swoje zdrowie i potrzebujesz wysokiej jakości trenera z solidnymi osiągnięciami, to ta inwestycja może być warta zachodu.

Heck, to nawet się opłaca.   Zakup jednego z nich do domu oznacza, że możesz go używać tam, a nie na siłowni, gdzie zapłacisz za członkostwo w siłowni, aby użyć prawdopodobnie tego samego sprzętu.

Co więcej, odzyskasz stracony czas, aby nadrobić zaległości w domu i zaoszczędzisz duże pieniądze na benzynie i konserwacji samochodu.   Ponieważ Precor Adaptive Motion Trainer ma tak bardzo wysoką jakość, możesz otworzyć go do użytku przez całą rodzinę bez obawy o wysoki incydent awarii.   Nie popełnij błędu, jakość ma znaczenie!