Moda News Technologia

Przegląd kamery sportowca Pentax Optio WG1

OK, więc jesteś twardzielem Na Zewnątrz.  

Cóż, znaleźliśmy idealną komorę dla drwali, którzy lubią chodzić po głuchych lasach, cieszyć się kajakarstwem i narciarstwem, i którzy potrzebują sprzętu optycznego, który jest w stanie wytrzymać rygorystyczne obchodzenie się w takich warunkach.

Kamera Pentax Optio WG1 Sportsman to marzenie sportowca, zaprojektowane w wodoodpornej, pyłoszczelnej i odpornej na zgniatanie obudowie.   Aparat Pentax Optio WG1 Sportsman jest wodoodporny do głębokości 33 stóp i dlatego jest idealnym partnerem dla tych, którzy nagle muszą złapać to zapierające dech w piersiach ujęcie, na które nie można sobie pozwolić.

Kamera Pentax Optio WG1 Sportsman jest odporna na uderzenia tylko na pięć stóp, więc nie zamierzasz rzucać jej swojemu kumplowi u podnóża góry, na którą się wspinasz, ale nadal – jeśli strasznie spadnie, z pewnością przetrwa więcej niż jakakolwiek inna kamera.

Dla narciarzy czytających tę recenzję, powinieneś wiedzieć, że kamera Pentax Optio WG1 Sportsman może wytrzymać temperatury do 14 stopni Fahrenheita, co powinno pomóc w większości aktywności na stokach, ale jeśli jesteś typem archeologicznym, który lubi suche, zakurzone otoczenie, dobrze zaprojektowana kamera Pentax Optio WG1 Sportsman jest również dobrze przystosowana do przetrwania w tych obszarach.

Funkcje aparatu Pentax Optio WG1 Sportsman ‚ s
Wodoodporny do głębokości 33 stóp,
Odporna na wstrząsy konstrukcja zapewnia ochronę przed uderzeniami do 5 stóp,
Ochrona przed zgnieceniem; ochrona przed przegrzaniem; ochrona przed kurzem,
Rozdzielczość 14 MP;
szeroki kąt,
5-krotny wbudowany obiektyw z zoomem optycznym,
GPS włączone,
Przechwytywanie szerokoekranowego wideo w (720p HD),
Kompatybilny z kartami pamięci SD, SDHC, SDXC (brak w zestawie),
programowalny przycisk szybkiego dostępu do przełączania między zdjęciami i filmami,
Wytrzymały pasek do przenoszenia,

Co Mówią Klienci:

Jak widać z mapy przeglądowej, Kamera Pentax Optio WG1 Sportsman jest zasadniczo czterogwiazdkowym urządzeniem, ale nie pozwól, by cię to rzuciło.   Cztery gwiazdki to dobra ocena, ale wskazuje na pewne problemy, więc poświęćmy im trochę czasu.

Na szczycie listy znajduje się żywotność baterii – a może dokładniej – jej brak.   Z pięciu recenzji jest tylko jedna poniżej czterech gwiazdek, ale nie jest to jedyna recenzja, która wskazuje na słabą żywotność baterii.   Co jest bez wątpienia warte tego produktu Gwiazdy dla większości z tych recenzji.

Kolejną skargą jest brak wizjera na wysokości oczu, ale pomimo tych roszczeń, nawet ci klienci „zdecydowanie polecają” ten aparat, więc jeśli zrobi na Tobie wrażenie, pamiętaj, aby kupić dodatkową baterię.

Aparat Pentax Optio WG1 Sportsman jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu i nadają się do wszystkich warunków pogodowych.   Niezależnie od tego, czy wędrujesz, obozujesz, nurkujesz z rurką, czy jeździsz łodzią, ten aparat jest doskonałym wyborem do udokumentowania przygód na świeżym powietrzu.

Czy warto kupić kamerę sportową Pentax Optio WG1?   Klienci mówią, że jeśli jesteś typem chropowatym, powinieneś poważnie rozważyć ten aparat i zgadzamy się – jeśli krótki czas pracy na baterii nie przeszkadza ci zbytnio.   Jeśli chcesz czegoś o dłuższej żywotności baterii, możesz użyć tej recenzji jako punktu wyjścia do znalezienia czegoś takiego, co naprawdę wypełnia rachunek.