Moda News Technologia

Przegląd Google Nexus 5

Jest tak wielu ludzi, którzy polegają na swoim gadżecie, takim jak smartfon, gdy wykonują wiele czynności, takich jak praca. Oczywiście dzieje się tak dlatego, że smartfon może być obecnie dobrym urządzeniem, które będzie używane jako sposób na zaspokojenie naszych potrzeb.

Dlatego w dzisiejszych czasach wiele osób często poluje na najlepsze smartfony. To dlatego, że szukają smartfona, który może wspierać ich pracę. Ponieważ obecnie można znaleźć wiele rodzajów smartfonów, ludzie często czują się zdezorientowani, wybierając jedną z nich.

Wyglądają tak samo, choć zupełnie inaczej, więc najlepsze recenzje smartfonów będą naprawdę przydatne.

Po uzyskaniu przeglądu poznamy specyfikacje techniczne, takie jak funkcje, technologia, a nawet wydajność. Możemy również łatwo porównać je z jednej marki i serii do drugiej.

Więc jeśli szukasz odpowiedniego smartfona, będzie to dobry sposób.

Jednym z przykładów jest przegląd Google Nexus-5, który może nam pomóc poznać jego wydajność i funkcje. Możemy przeczytać opinie, aby dowiedzieć się czegoś w smartfonie.

Google Nexus 5 wykorzystuje najnowszą serię systemu operacyjnego android, który jest Kitkat lub Android 4. 4.

Zastosowany procesor to 2. Czterordzeniowy procesor 3 GHz z chipsetem Qualcomm w Snapdragon 800.

Ten smartfon jest dostępny w dwóch różnych pojemnościach pamięci, mają 16 GB i 32 GB.

W przypadku wyświetlacza jest również bardzo duży, ponieważ ma 4. 95-calowy ekran jako wyświetlacz. Wyświetlacz jest już full HD o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli. Ekran wyświetlacza jest również chroniony przez szkło Gorilla Glass. To sprawia, że ekran bez zadrapań.
Główny aparat, który znajduje się z tyłu telefonu, używa 8-megapikselowej kamery optycznej stabilizacji obrazu, natomiast w przypadku przedniej kamery jest to 1. 3-megapikselowy aparat fotograficzny, który może być używany do połączeń wideo.

Aparat jest wystarczająco lub całkiem dobry dla aparatu na smartfonie. Główny aparat jest również wyposażony w funkcję autofokusa, wykrywania twarzy, photoshare, geo-tagging, lampę błyskową LED i wiele innych.

A co z konstrukcją obudowy?

Ma elegancki styl z rozmiarem, który nie wygląda zbyt dobrze. Mimo że ma duży rozmiar wyświetlacza, nadal ma smukłą obudowę, ponieważ obudowa ma cienką ramkę, dzięki czemu użytkownicy będą mogli z łatwością obsługiwać urządzenie.

Ogólnie rzecz biorąc, ten Google Nexus 5 ma świetną funkcję z najnowszą technologią i oczywiście najnowszym systemem operacyjnym Android.

Z niektórych najlepszych recenzji smartfonów można powiedzieć, że ten smartfon może być świetnym i popularnym telefonem, który można porównać i wyrównać z iPhone ‚ em 5S, chociaż jest zupełnie inny pod względem ceny. Jednak zależy to od użytkowników, którzy chcą korzystać ze smartfona.